Brana Helios

 
Obkladový kámen do koupelny kvarcit
 

Obkladový přírodním kámen Brana Helios je vhodný do interiéru i exteriéru. Materiálem je kvarcit krásné barevnosti, který dodává obkladům jejich autenticitu a dokonalou eleganci. Jedná se o jednotlivé kusy kamene o velikosti 22 x 47 cm, tloušťka každého kamene je 0,8 - 1,5 cm. Kámen Brana Helios je vhodný a nejčastěji využívaný v prostorách koupelen, kde je můžete dokonale kombinovat s různými dekoračními prvky.

Každý kámen je jedinečný a originální. Neopakovatelnost přírodního kamene je hlavní předností před kamenem umělým. Proto také fasádní kamenné obklady navozují vzhled moderní architektury a snoubí originální ráz domu s vysokou užitnou hodnotou. Další přední výhodou přírodního kamene je obrovská životnost, stálost a bezúdržbovost oproti běžným fasádním materiálům, jako je například dřevo, nebo fasádní omítka. Stejně jako v exteriéru, tak i v interiéru domu je možnost využití přírodního kamene nejen jako charakteristický rys celé stavby, ale jako doplněk, který tuto dlažbu odlišuje od ostatních části domu.

VZORKY si můžete objednat zde.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

1 090 Kč /
 
Objednat
 

Kamenný obklad Brana Helios z přírodního kamene je vyrobený z kvarcitu. Rozměry jednotlivých kusů kamene jsou 22 x 47 cm. Jedná se o velmi žádaný obklad, který se nejvíce hodí právě do Vaší koupelny, kde vytváří příjemnou domáckou atmosféru. Dokonale působí také v rozlehlejších prostorech chodby. Brana Helios není jediným produktem série Brana, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

VZORKY si můžete objednat zde.

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Kvarcit
Obsah balení 0,517 m2
Rozměr kamene 22 x 47 x 0,8 - 1,5 cm
Tloušťka kamene 0,8 - 1,5 cm
Použití Obklad
Přibližná váha 28 kg/m2
Cena za balení 563,53 Kč s DPH
 
Kolik potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
1 090 Kč /
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 090 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz