Antik Koral obklad z přírodního kamene

Kód: 862
Značka: Kameny.cz
1 490 Kč / m² 1 231,40 Kč bez DPH
Na objednávku

Elegantní Antik Koral je obkladový kámen z ruly, který dokonale vyzdobí Vaši zahradu či zídku. Působí velmi přírodním dojmem a dokáže Vaši zahradu stylově oživit. Tloušťka kamene je 2 - 6 cm. Struktura Ruly bývá zubovitá až mozaikovitá. Díky svému složení je rula odolná hornina.

Spotřeba materiálu závisí na šířce spáry, pro kterou se rozhodnete. Metr čtvereční materiálu je počítán při dodržení šířky spáry cca 4 - 7 cm. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m2. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m2 (10 - 15 % navíc).

K tomuto obkladu doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Keraflex Maxi 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 
 K tomuto obkladu dále doporučujeme: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnace   CS Protect  CS Protect
Spárovací hmota     NVL 300   NVL 300 

 

Stavíte nový dům? Renovujete zahradu? Chcete sáhnout po něčem originálním, přírodním a přirozeném, co dodá Vaší zahradě elegantní styl? Nepravidelný obklad  Antik Koral má krásnou barevnost, která Vaši zahradu rozzáří a dá jí zcela nové kouzlo. 

Antik Koral není jediným produktem série Antik, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby a obklady prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Nepravidelný
Typ kamene: Rula
Barevnost: Béžová, Hnědá, Krémová, Písková
Série: Koral
Tloušťka: 2 - 6 cm
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Rula
Tloušťka kamene: 2 - 6 cm
Obsah balení: 1
Použití: obklad
Paleta: 15 m² / cca 1140kg
Váha 1 m²: cca 80 kg při spáře 4-7 cm
Průměr 1 ks kamene: cca 20 - 40 cm