3D Aurum kamenná mozaika

Kód: 396
Značka: Kameny.cz
3 290 Kč / m² 2 719,01 Kč bez DPH
Na objednávku

Designová mozaika vyrobená z přírodního travertinu. Jednotlivé kostičky mají rozměr 2 x 2 cm a jsou k sobě slepeny do formátu 30 x 30 cm. Jednotlivé kostičky mají různé výšky, a proto má mozaika 3D Aurum výraznou plasticitu a krásný vzhled. Právě díky tomuto efektu působí obklad velmi originálním dojmem a má elegantní styl. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Jedinečná elegantní mozaika 3D Aurum je vytvořena z přírodního kamene. Materiálem je Travertin, který se u nás dostává do popředi a je velmi hojně umisťován do náročných prostorů, jakým může být například koupelna nebo kuchyně. Svou dokonalou barvou odlišnou velikostí působí velmi designově a elegantně. Jednotlivé kostičky mozaiky mají rozměr 2 x 2 cm a jsou k sobě slepeny do formátu 30 x 30 cm. Jejich výška se liší, a proto vytváří autentickou 3D mozaiku.

Příbuznost dřeva a kamene plyne z toho, že jde o ryze přírodní produkty. A to se nápadně projevuje i ve způsobu jejich architektonické aplikace. Právě v kombinaci dřeva působí tento kámen opravdu velmi elegantním celistvým dojmem.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 30 x 30 cm
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Zlatá, Žlutohnědá
Série: Aurum
Tloušťka: 2,5 - 3 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Obsah balení: 0,9m2
Váha: 30kg/m2
Rozměr: 30x30cm
Tloušťka: 2,5-3cm

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení