3D Aurum kamenná mozaika

Kód: 396
Značka: Kameny.cz
3 290 Kč / m² 2 719,01 Kč bez DPH
Na objednávku

Designová mozaika vyrobená z přírodního travertinu. Jednotlivé kostičky mají rozměr 2 x 2 cm a jsou k sobě slepeny do formátu 30 x 30 cm. Jednotlivé kostičky mají různé výšky, a proto má mozaika 3D Aurum výraznou plasticitu a krásný vzhled. Právě díky tomuto efektu působí obklad velmi originálním dojmem a má elegantní styl. Kámen je od pradávna ideálním stavebním materiálem, využívaným původně především v konstrukcích, dnes je neodmyslitelně spjat také s designem. Jako funkční i krásný a současně nadčasový materiál je velmi často využíván i pro dlažby venkovní a vnitřní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Jedinečná elegantní mozaika 3D Aurum je vytvořena z přírodního kamene. Materiálem je Travertin, který se u nás dostává do popředi a je velmi hojně umisťován do náročných prostorů, jakým může být například koupelna nebo kuchyně. Svou dokonalou barvou odlišnou velikostí působí velmi designově a elegantně. Jednotlivé kostičky mozaiky mají rozměr 2 x 2 cm a jsou k sobě slepeny do formátu 30 x 30 cm. Jejich výška se liší, a proto vytváří autentickou 3D mozaiku.

Příbuznost dřeva a kamene plyne z toho, že jde o ryze přírodní produkty. A to se nápadně projevuje i ve způsobu jejich architektonické aplikace. Právě v kombinaci dřeva působí tento kámen opravdu velmi elegantním celistvým dojmem.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné obklady
Materiál: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Způsob pokládky: Na lepidlo
Tvar: Modul
Rozměr: 30 x 30 cm
Typ kamene: Travertin
Barevnost: Zlatá, Žlutohnědá
Série: Aurum
Tloušťka: 2,5 - 3 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Travertin
Obsah balení: 0,9m2
Váha: 30kg/m2
Rozměr: 30x30cm
Tloušťka: 2,5-3cm