Fleta Roka interiérová dlažba

Kód: 188/30 188/60 Zvolte variantu
Značka: Kameny.cz
990 Kč / m² 1 090 Kč / m² od 990 Kč / m² 818,18 Kč bez DPH 900,83 Kč bez DPH od 818,18 Kč bez DPH
Do 8 týdnů Skladem Zvolte variantu
Vyberte si formát obkladu / dlažby
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nechte se inspirovat homogenní strukturou brazilské břidlice Fleta Roka v podobě dlažby. Povrch kamene je rovný, avšak vytváří dojem mírné plasticity. Barevný rozdíl mezi jednotlivými vrstvami je velmi malý. Tento dlažební kámen Vám nabízí díky své umírněné a diskrétní barevnosti velký prostor pro kreativitu v interiéru. Různými barevnými doplňky a dekoračními předměty můžete doladit místnosti tak, aby byly v kombinaci s břidlicí esteticky nadčasové a zároveň jste se v nich cítili příjemně. V interiérech nalezne velké uplatnění, a to především v koupelnách, kuchyních a společenských prostorách.

Mezi hlavní výhody kamene Fleta Roka patří především jednoduchá údržba - lze jej vysávat či vytírat. Další výhodou je neklouzavý povrch a vysoká odolnost kamene. Kámen je lehký, tenký a vhodný pro podlahové vytápění. Výše uvedené vlastnosti dělají z kamene Fleta Roka ideální materiál pro namáhané plochy, jako jsou koupelny a kuchyně.

Minimální objednatelné množství je 5 m2.

fleta

K této dlažbě doporučujeme - Vypočítá Vám kalkulačka: 

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Dokonalého vzezření umí dosáhnout tento kámen. Kámen Fleta Roka je luxusní výrobek z břidlice, která vytváří přepychový vzhled a elegantní styl v každém domově. Dlažba je také velmi nenáročná na údržbu, nepotřebuje žádnou speciální chemickou úpravu, nejlepší variantou je průběžná péče o kámen běžným zametáním, velmi účinné je také ji čistit vodou. Pokud v využíváte vysokotlaký čistič, použijte spíše slabší proud, poté zůstane Vaše dlažba či obklad neskonale čistá.

K této dlažbě dále doporučujeme: 

 Interiér  Exteriér 
Penetrace   Primer G Pro  Primer G Pro
Impregnace   MN Schieferol BWT Protect   MN Schieferol BWT Protect
Spárovací hmota  Ultracolor 112  Ultracolor 112
Silikon   Mapesil LM 112  Mapesil LM 112
Údržba  Grundreiniger MN  Grundreiniger MN

 

Průměrná spotřeba spárovací hmoty Ultracolor:

60x30x1 cm – spára 2,5 mm – 0,2 kg/m2

60x60x1 cm – spára 2,5 mm – 0,1 kg/m2

Doporučená barevnost spárovací hmota Světle šedá, č. 112.

Fleta Roka není jediným produktem série Fleta, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

Pokládka tohoto kamenného obkladu není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny kamenné dlažby
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Interiér - vnitřní
Pokládka: Do lepidla - pochozí plochy
Tvar: Čtverec, Obdélník
Rozměr: 30 x 60 cm, 60 x 60 cm
Typ kamene: Břidlice
Barevnost: Antracitová, Šedá
Druh dlažby: Pochozí
Série: Roka
Tloušťka: 1 cm
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Břidlice
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ano
Tloušťka kamene: cca 1 cm
Váha 1 m²: cca 28 kg