Želva na kameni

 
 

Želva na kameni je ručně vytesaná mistry kameníky z jednoho kusu kamene a každá soška je naprostý originál.

Želvy jsou hodné i do japonské zahrady, které jsou typické svými zákoutími, která je třeba objevovat. Nicméně kamenná socha želvy se bude výborně vyjímat i na viditelném místě zahrady, třeba hned u vstupu.

Chcete-li si svou zahradu ozvláštnit soškou, z estetického ani praktického hlediska není vhodné umisťovat do přírody umělý materiál, proto je ideální vybrat si do zahrady výrobek, který je vytesán z přírodního kamene.

Tento produkt je ručně vyroben z jednoho kusu kamene a má precizní řemeslné zpracování. Je vhodný jako socha do zahrady i jako interiérová dekorace.

1 390 Kč / ks
 
Objednat
 

Želva z přírodního kamene je krásným originálním dárkem i moderní dekorací do bytu, domu, skalky i zahrady.  Želva je symbolem stability, klidu, dlouhověkosti, pořádku, ochrany i štěstí. Nápadné znaky jejího krunýře se od pradávna používají k předpovídání budoucnosti. Již ve starých čínských pověstech vystupuje tento tvor jako hrdina – želva kupříkladu pomohla prvnímu čínskému císaři spoutat Žlutou řeku, když potřeboval zúrodnit zemi. Nicméně želvy mají odvěkou tradici především v japonské mytologii – symbolizují zde věrnost a dlouhý život. V minulosti bylo v Japonsku běžné chovat v zahradách živé vodní ptáky, kapry i želvy. Postupně se ovšem od chovu živých zvířat upouštělo, a tak se dnes zvířata zabydlela v zahradách především ve své symbolické podobě.

Doprava ZDARMA na kusové kameny 527px

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Přibližná výška sochy 10 - 15 cm
Přibližná délka sochy 19 - 24 cm
Přibližná šířka sochy 13 - 16 cm
 
Kolik ks potřebujete? Dostupnost Cena vč. DPH

   

Skladem
1 390 Kč / ks
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
1 390 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz