Sova střední žulová

Kód: 102/SED
Značka: Kameny.cz
1 190 Kč / ks 983,47 Kč bez DPH
Vyprodáno
Vybere si barevnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sovu jako významnou postavu najdeme v mytologii mnoha afrických, amerických, asijských i evropských zemí. Klidné vyzařování, velké oči a přemýšlivost činí sovu symbolem moudrosti a věd. Sova má roli ochránkyně. Byla pokládána za vážnou a přemýšlivou a její schopnost vidět v noci se vykládá jako moudrost, jež proniká temnotou nevědomosti. Jako taková se v Řecku stala atributem bohyně Athény. Symbolem moudrosti je sova rovněž v keltské mytologii, kde je vyobrazována v erbovním umění a ve velšské literatuře se objevuje dodnes. V našich zeměpisných šířkách je nejčastěji vyobrazována s knihami a brýlemi. V Číně byla sova spojována s bleskem, který rozjasňuje noc, a s hromem, který narušuje ticho noci.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střední sova z přírodního kamene o velikosti 20 cm. Chcete-li si svou zahradu ozvláštnit soškou, z estetického ani praktického hlediska není vhodné umisťovat do přírody umělý materiál. Proto je ideální vybrat si do zahrady výrobek, který je vytesán z přírodního kamene.

Tento produkt je ručně vyroben z jednoho kusu žulového kamene a má precizní řemeslné zpracování. Je vhodný jako socha do zahrady i jako interiérová dekorace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvířata a sošky z kamene
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Žula
Výška sochy: 20cm
Mrazuvzdornost: Ano
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano