Kapři - různé velikosti (leštěná žula)

Kód: 200/CER4
Značka: Kameny.cz
4 000 Kč / ks 3 305,79 Kč bez DPH
Skladem
Vybere si barevnost
Vyberte si velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Kapři jsou od nepaměti tradičními obyvateli asijských zahrad. Tradice chovu barevných kaprů sahá až do Číny před rok 2500 př. n. l. Takzvaní brokátoví kapři (Nišiki koi) získávají v posledních desetiletích čím dál větší oblibu nejen u chovatelů v Japonsku, ale také u evropských milovníků japonských zahrad. V minulosti bylo běžné chovat v zahradách živé vodní ptáky, kapry i želvy. Postupně se ovšem od chovu živých zvířat upouštělo, neboť ne každý může mít na své zahradě jezírko s živými kapry. Proto se ryby v zahradách často vyskytují pouze ve své symbolické podobě. V Japonsku kapři díky své dovednosti plavat proti proudu symbolizují vytrvalost a sílu překonat všechny potíže.

Chcete-li si svou zahradu ozvláštnit soškou, z estetického ani praktického hlediska není vhodné umisťovat do přírody umělý materiál. Proto je ideální vybrat si do zahrady výrobek, který je vytesán z přírodního kamene.

Tento produkt je ručně vyroben z jednoho kusu žulového kamene a má precizní řemeslné zpracování. Je vhodný jako socha do zahrady i jako interiérová dekorace.

Máte-li doma vášnivého rybáře, určitě ho tato originální ryba z přírodního kamene potěší jako dárek.

V nabídce již máme pouze kapra z červené žuly, s rozměry 35 x 45 cm.

Doprava ZDARMA na kusové kameny 527px

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kameny.cz

Firma s mnohaletou tradicí Vám nabízí nejširší sortiment a největší skladové zásoby přírodního kamene v ČR. Kámen si necháváme zpracovávat ve více než dvaceti zemích světa a nabízíme ucelené modelové řady. Prohlédněte si naši kamennou prodejnu, která se rozkládá na ploše 20.000m?.

Doprava

Máme zpracovaný precizní způsob doprav po území ČR, a tak jsme schopni Vám objednávky i těžších zásilek doručit do tří pracovních dnů. Dopravce má vždy na automobilu mechanizaci, která je schopná materiál z vozu složit na zem bez nutnosti fyzické práce. 

Realizace 

Kromě prodeje přírodního kamene se také zaměřujeme na realizace obkladů a dlažeb z tohoto materiálu. Pokud budete mít zájem, zašlete nám svou poptávku a my Vám nezávazně zdarma zpracujeme cenovou nabídku. 

Další informace:

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvířata a sošky z kamene
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Žula
? Rozměr největší socha: 35 x 45 cm, cca 15 kg
Mrazuvzdornost: Ano
Stabilní proti slunečnímu záření: Ano