Ještěrka na kameni DOPRAVA ZDARMA

Kód: 359/VAR2
Značka: Kameny.cz
1 990 Kč / ks 1 644,63 Kč bez DPH
Skladem
Vyberte si variantu zboží dle fotografií
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Ještěrka je ručně vytesaná do přírodního kamene a je originálním dárkem i moderní dekorací. Ještěrka se nejvíce projevuje v mayském horoskopu, kde je stotožňována s leguánem. Lidé narození v tomto znamení oplývají zdravím plynoucím z ještěrčiny schopnosti regenerace, sexualitou, a pokud si k ní dokáží najít cestu, mají také nadbytek moudrosti. U ostatních národů se ještěrka tak často nevyskytuje, ale pro její mrštnost a rychlost je někdy chápána jako úskočný pozorovatel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ještěrka na kameni

U tohoto výrobku ještě více než u všech ostatních platí záruka originality u každého kusu. Ještěrky jsou ručně vytesány do kamene, a to s osobitým přiznáním samotného materiálu – ještěrky jsou umístěny přímo na kameni, přičemž každý kámen je sám o sobě originál – jsou různě vysoké i nestejně osekané. Ovšem ani ještěrky samotné, ani jejich umístění není vždy stejné – podoba výsledného produktu závisí především na původní podobě každého kusu kamene a na rukou kameníka, který ještěrky do kamene tesal. Každý z těchto produktů je jiný, a přitom jsou všechny exempláře moc krásné.

Chcete-li si svou zahradu, skalku, schody nebo interiér ozvláštnit soškou, jste na správném místě. Z estetického ani praktického hlediska není vhodné umisťovat do přírody ani domova umělý materiál, proto je ideální vybrat si výrobek, který je vytesán z přírodního kamene.

Tento produkt je ručně vyroben z jednoho kusu čedičového kamene a má precizní řemeslné zpracování. Je vhodný jako socha do zahrady i jako interiérová dekorace. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvířata a sošky z kamene
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Čedič