Stonepark se mění na Seviano

Novinka hned na začátku letošního roku! Pustili jsme se do toho pořádně! Možná jste to doposud ani netušili, ale Kameny.cz jsou úzce spjaty s webovými stránkami Stonepark.cz. Ten Vám ale dále představovat nebudeme, protože důležitou a skvělou zprávou je, že se právě Stonepak.cz mění na Seviano.cz.

Co to bude znamenat? Co se změní?

Dopředu se nemusíte ničeho obávat, sortiment zůstane naprosto stejný, takže to, co jste běžně na stránkách našli, tam naleznete i nadále. Naopak, budeme se snažit přidávat spoustu další výrobků, abychom rozšířili naši krásnou zahradu a vystavili co nejvíce výrobků, mimochodem, určitě se někdy za námi přijeďte podívat. Budeme i nadále dělat vše proto, abyste u nás našli všechno, co potřebujete, a ještě něco navíc.

Kameny.cz a Seviano.cz najdete na stejné adrese.

U nás Vás přivítají odborní prodejci s cennými radami ohledně všech nabízených materiálů a máme připravené i technické poradce, kteří ochotně a profesionálně zodpoví jakékoliv specifické dotazy.

Stonepark bude mít poutavé jméno a moderní vizáž

V první řadě se stránky změní vizuálně. Získají moderní image, tím chceme docílit lepší přehlednosti a členitosti stránek. Nová šablona v sobě ukrývá daleko větší prostor pro větší, lepší a hezčí fotografie. Právě fotografie budou Seviano prezentovat. Budeme se snažit poskytnout co nejvíce nových fotografií z realizací a přineseme kvalitní fotografie i jednotlivých produktů.

Další změnou, neméně důležitou, je změna názvu. Chceme být originální! Díky novému názvu Seviano si nás snadno zapamatujete!

Obsah stránek, jak jsme si již řekli, se nemění. Rozhodně z nabídky nevyřazujeme žádné produkty, takže na stránkách pořád najdete všechno, na co jste byli až doposud zvyklí.

Nový BRAND, nový VZHLED, do budoucna rozhodně spousta nových fotografií a široký sortiment různých druhů výrobků.

V nabídce stále budeme mít spoustu: přírodních obkladů a dlažeb, a to jak do interiéru, tak i do exteriéru, dále produkty z keramiky, sádrové a dřevěné obklady, cihlové obklady, oblázky a kamínky, kamenné koberce, široký sortiment stavební chemie, aneb všechno, co potřebujete, když si u nás zakoupíte obklad nebo dlažbu. Týká se to penetrace podkladu, lepidel, malty, spárovacích hmot a tmelů, impregnace povrchů, čističů a produktů pro údržbu. A v neposlední řadě musíme zmínit i výrobky z kamene, umyvadla, lavičky, nášlapy, terasy, japonské lampy, kamenné dekorace, fontány, koule, okrasné kameny - solitéry a monolity, zídky, schody, parapety, a třeba i grilovací desky, abychom si po práci mohli udělat na zahradě tu správnou pohodu.  

Určitě se máte na co těšit!

Váš tým Seviano