Přípravky na textil a kůži

3 položek celkem

Cena

199526
1199526

Značky

Položek k zobrazení: 3
LTprotect
od 478 Kč

Hydrofobní a olejofobní impregnace na vodní bázi s obsahem nano částic určená na textil. LTProtect vytváří neviditelnou ochrannou vrstvu kolem vláken, díky které nedochází k...

Kód: 5617/0-5
LtProtect
199 Kč

Revoluční  nano impregnace - vodoodpudivý přípravek na kůži s hydrofobním (odpuzujícím vodu) účinkem funguje na bázi nanočástic . Výrobek vytváří neviditelný, povrchový...

Kód: 5608
LTProtect
od 526 Kč

Nanotechnologická hydrofobní impregnace na useň a textil na bázi nanotechnologie. Zabraňuje pronikání vody a špíny do struktury materiálu.

Kód: 5611/0-5

Přípravky na textil a kůži

V této kategorii naleznete přípravky na údržbu textilu a kůže. Velmi oblíbené jsou impregnace na textil a obuv, které odpuzují vodu a zároveň usnadňují jejich údržbu.

Hydrofobní a olejofobní impregnace na textil a kůži vytváří ochrannou vrstvu proti dešti, blátu a také jiným nečistotám. Chrání vlastnosti materiálu, usnadňuje čištění a tím pádem snižuje náklady na údržbu.

Impregnace na nasení na textil vytvoří na jednotlivém vlákně neviditelnou vrstvu nanočástic. To způsobí, že se suché nečistoty neudrží na látce a vlhké neproniknou do struktury materiálu. I odolné nečistoty (červené víno, káva, atd.) je možno snadno odstranit. Vzhled, omak i prodyšnost textilu zůstává po impregnaci nezměněna.

Impregnace je určená na pracovní oděvy, outdoorové oblečení, čepice, batohy, pláštěnky, oblečení pro motorkáře a na koženou i nebukovou obuv. Dá se také využít v interiéru na koberce, sedací soupravy, autosedačky, textilní tapety, atp. V exteriéru se používá na markýzy a slunečníky.