Luxusní skleněný set vetkaný do kamene + doprava zdarma

New Tip
 
luxusní skleněná karafa
 

Luxusní skleněná mísa a karafa vetkaná do přírodního kamene bude úžasným dárkem jako dekorace do domácnosti pro kohokoli, kdo se rád obklopuje krásnými a originálními věcmi. Jistě tímto dárkem potěšíte na Vánoce či na narozeniny jakoukoli ženu, muže, či páry, které mají dobrý vkus.

Dárek z přírodního kamene rozzáří oči, potěší srdce a přetrvá věky.

2 890 Kč / ks
 
Objednat
 

Naprosto originální mísa a karafa ze skla vetkaná do přírodního kamene - spagheti. Osobně vybíráme nejzajímavější kameny, které máme na prodejně a ve spolupráci se skláři vyrábíme tyto mísy, které jsou tak zcela jedinečné a nedají se sehnat nikde jinde v ČR ani na světě. Každý kus je originál a vytváří dojem čistoty a luxusu.

Tuto mísu je možné použít jako dekoraci do venkovních prostor - ať už přímo na zahradu, do zahradního domku, či do altánu, ale i do interiéru - krásně se bude vyjímat na jídelním stole, v obývacím pokoji, na konferenčním stolku i na komodě. Můžete do ní naaranžovat cokoli Vás napadne - od vánočních dekorací až po barevné písky se svíčkami. Mísa je vhodná na ovoce, bonbóny i oříšky. Karafu můžete využít na víno, či jiné tekutiny, nebo jako jedinečnou vázu.

 
Kolik ks potřebujete? Dostupnost Cena vč. DPH

   

Skladem
2 890 Kč / ks
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
2 890 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz