Páreček sobů (mramor) - menší

 
 

Přírodní kámen je materiál po staletí utvářený přírodou a produkty, které jsou z kamene vyrobeny, jsou kvalitní a neopakovatelné. Mramor svým vzhledem i vlastnostmi symbolizuje luxus. Proto tyto sošky působí velmi luxusně a vytvářejí dojem přítomnosti přírody ve Vašem interiéru.

V balení obdržíte 2 sobíky vyrobené z bílého mramoru a destičku z přírodní břidlice, na níž si můžete sošky postavit, nebo přímo nalepit. Pokud máte doma místo, na něž by bylo vhodnější vystavit sošky bez tmavého podstavce, můžete tuto břidlicovou destičku použít třeba jako podtácek pro hrneček.

Krásná sada mramorových sobů bude úžasným dárkem jako dekorace do domácnosti pro kohokoli, kdo se rád obklopuje krásnými a originálními věcmi. Jistě tímto dárkem potěšíte na Vánoce či na narozeniny jakoukoli ženu, muže, či páry, které mají dobrý vkus.

Dárek z přírodního kamene rozzáří oči, potěší srdce a přetrvá věky.

590 Kč / sada
 
Objednat
 

Mramorové sošky sobů navrhuje naše designérka, která vždy vytvoří tvar sošky tak, aby ve formě dvoucentimetrového mramoru měla zvířátka co nejčistější a zároveň co nejoriginálnější tvar. Podobné dekorace nikdo v ČR nevyrábí a navíc vzhledem k autorským právům není možné tyto sošky zkopírovat, proto ani tyto výrobky nikde jinde nenajdete.

Tyto sošky budou tvořit nádhernou dekoraci po celý rok. Obzvlášť příhodné jsou v interiéru, který je tvořen ve skandinávském stylu, jenž je v současné době v České republice i na Slovensku velmi moderní (a to nejen díky přítomnosti velkých obchodních domů s nábytkem). 

Doprava ZDARMA na kusové kameny 527px

Vlastnosti

Obsah balení 1
Obsah sady 2 sošky + podstavec
Materiál Přírodní kámen
Typ kamene - sošky Mramor
Typ kamene - podstavec Břidlice
Výška menšího soba 9 cm
Výška většího soba 13 cm
Rozměr podstavce 11,5 x 11,5 cm
 
Kolik sada potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
590 Kč / sada
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
590 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz