Originální sošky psů (mramor)

New
 
Dekorace pejsci
 

V balení obdržíte 2 pejsky vyrobené z bílého mramoru a destičku z přírodní břidlice, na níž si můžete sošky postavit, nebo přímo nalepit. Pokud máte doma místo, na něž by bylo vhodnější vystavit sošky bez tmavého podstavce, můžete tuto břidlicovou destičku použít třeba jako podtácek pro hrneček.

Přírodní kámen je materiál po staletí utvářený přírodou a produkty, které jsou z kamene vyrobeny, jsou kvalitní a neopakovatelné. Mramor svým vzhledem i vlastnostmi symbolizuje luxus. Proto tyto sošky působí velmi luxusně a vytvářejí dojem přítomnosti přírody ve Vašem interiéru.

Tyto sošky budou tvořit nádhernou dekoraci nejen v domácnosti milovníků psů, ale také v interiéru kohokoli, kdo se rád obklopuje krásnými a originálními věcmi.

Dárek z přírodního kamene rozzáří oči, potěší srdce a přetrvá věky.

790 Kč / sada
 
Objednat
 

Sošky psů vyrobené z mramoru nabízíme v sadě dvou kusů s břidlicovým podstavcem. Tato krásná dekorace bude úžasným dárkem do domácnosti nejen pro milovníky psů. Jistě tímto dárkem potěšíte na Vánoce či na narozeniny jakoukoli ženu, muže, či páry, které mají dobrý vkus.

Psí dekorace vyrobené z mramoru navrhuje naše designérka, která vždy vytvoří tvar sošky tak, aby ve formě dvoucentimetrového mramoru měla zvířátka co nejčistější a zároveň co nejoriginálnější tvar. Podobné dekorace nikdo v ČR nevyrábí a navíc vzhledem k autorským právům není možné tyto sošky zkopírovat, proto ani tyto výrobky nikde jinde nenajdete.

Doprava ZDARMA na kusové kameny 527px

Vlastnosti

Obsah balení 1
Obsah sady 2 sošky + podstavec
Materiál Přírodní kámen
Typ kamene - sošky Mramor
Typ kamene - podstavec Břidlice
Výška menší kočky 12 cm
Výška větší kočky 14 cm
Rozměr podstavce 11,5 x 11,5 cm
 
Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH
=
Vyprodáno
790 Kč / sada
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
790 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz