Kora Flex kamenná dlažba - paleta až 10 m2 DOPRAVA ZDARMA

Kód: 506/PAL
Značka: Kameny.cz
ZDARMAZDARMA
Kora Flex kamenná dlažba - paleta až 10 m2
9 390 Kč / paleta 840 kg 7 760,33 Kč bez DPH 939 Kč / 1 m2
Skladem

Kora Flex je nejodolnější dlažební kámen, obkladový kámen i nášlap. Materiálem je andezit. Využívá se na příjezdové komunikace, parkovací stání, chodníky, venkovní schodiště a jako nášlapy na zahradu. Nepravidelný štípaný kámen Andezit je vhodné umístit téměř kdekoliv. Tento kámen se vyznačuje vysokou mrazuvzdorností, pevností a minimální nasákavostí.
Andezity jsou  vulkanické horniny, jejich vznik je soustředěn na konvergentní desková rozhraní a ostrovní oblouky. Často vytvářejí mohutné stratovulkány nebo lávové proud či lávové dómy. Starší označení pro andezity je porfyrit.

Dlažby na paletách 840 kg (1)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

S kamenem Kora Flex máme velmi dobré zkušenosti, související s jeho výdrží při zátěži. Dlažba z tohoto materiálu, při správném podkladu, vydrží bez problémů pohyb kamiónů a jeřábů. Kombinací ceny a praktičnosti tohoto materiálu vzniká velmi výhodná nabídka. Nejen že je nezkonale praktická, je i za výhodnou cenu, ale má i velmi osobitý vzhled. Dodá Vaší zahradě unikátní moderní nádech a dodá jí stylovou eleganci. Kora Flex je z přírodního kamene andezit, který je velmi odolný a kvalitní.

Spotřeba materiálu závisí na šířce spáry, pro kterou se rozhodnete. Metr čtvereční materiálu je počítán při dodržení šířky spáry cca 4 - 7 cm. V případě užší spáry je nutné počítat s větší spotřebou materiálu na 1 m2 (10 - 15 % navíc).

Kora Flex není jediným produktem série Kora, nabízíme ji ve více barevných provedeních. Prohlédnout si ji tedy můžete osobně na prodejně, nebo zakoupením vzorku, který Vám doručíme a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova.

K této dlažbě doporučujeme:  
 
 Interiér  Exteriér 
Lepidlo/maltové lože  NVL 300   NVL 300 
Impregnace   WProtect   Porosil RVV
Spárovací hmota   NVL 300  NVL 300

 

Pokládka této kamenné dlažby není také nic složitého, co byste při Vaší snaze a šikovnosti nezvládli. Na konkrétní postup, jak dlažbu položit, se můžete podívat přímo v našem článku v sekci Rady a tipy.

Pokud si nevíte rady jak vybrat, objednat či položit kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, nebo osobně navštivte naši kamennou prodejnu ve Valašském Meziříčí, kde si můžete také všechny dlažby prohlédnout a nechat se inspirovat. Nabízíme také odborné vizuální zpracování Vašich požadavků ve 2D či 3D verzi, ke kterému Vám náš odborník zodpoví veškeré dotazy a bude Vám plně k dispozici.

Nechat inspirovat se můžete také na našich webových stránkách v již realizovaných projektech, kde jsme se zákazníky vybrali nejvhodnější návrhy a výsledná práce je opravdu dech beroucí. Přesvědčit se můžete sami ve fotogalerii realizací našich kameníků.

Při nákupu u nás jsme schopni zajistit dopravu po celé ČR i SR, pokud se nerozhodnete na osobním vyzvednutí. Každá objednávka je konzultována jednotlivě, a tak se cena může lišit a je velmi individuální. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nášlapy
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní
Pokládka: Do betonu/maltové směsi - pochozí plochy, Do betonu/maltové směsi - pojezdové plochy
Typ kamene: Andezit
Barevnost: Šedá
Druh dlažby: Pochozí, Pojezdová
Typ materiálu: Přírodní kámen
Typ kamene: Andezit
Spárování: Dle způsobu pokládky
Mrazuvzdornost: Ano
Váha palety: 840 kg
Paleta: 10 m²
Tloušťka kamene: 4 - 7 cm