Desert - kruh

 
 

Kameny.cz

Firma s mnohaletou tradicí Vám nabízí nejširší sortiment a největší skladové zásoby přírodního kamene v ČR. Kámen si necháváme zpracovávat ve více než dvaceti zemích světa a nabízíme ucelené modelové řady. Prohlédněte si naši kamennou prodejnu, která se rozkládá na ploše 20.000m².

Doprava

Máme zpracovaný precizní způsob doprav po území ČR, a tak jsme schopni Vám objednávky i těžších zásilek doručit do tří pracovních dnů. Dopravce má vždy na automobilu mechanizaci, která je schopná materiál z vozu složit na zem bez nutnosti fyzické práce. 

Realizace 

Kromě prodeje přírodního kamene se také zaměřujeme na realizace obkladů a dlažeb z tohoto materiálu. Pokud budete mít zájem, zašlete nám svou poptávku a my Vám nezávazně zdarma zpracujeme cenovou nabídku.

Další informace:

Kolik nášlapů objednat ?

  1. Vyměřte si podle svých kroků plochu, kterou potřebujete pokrýt nášlapy.
  2. V kolonce níže "Vyberte si formát nášlapů" klikněte na požadovanou velikost
  3. Výsledek vložte do kolonky „Kolik kusů potřebujete?“

Nášlapy můžete kombinovat s okrasnou drtíkamennými oblázky - valounky.

360 Kč / ks
 
Objednat
 

Nášlapy z přírodního kamene Desert kruh jsou velice oblíbené do zahrad.  Pro výrobu těchto šlapáků byl použit šedý křemičitý pískovec vyznačující se velkou pevností a oděruvzdorností. Jednotlivé kusy jsou štípány a mají protiskluzový povrch. Obvod kruhu je ručně zasekáván. Práce s těmito kameny je jednoduchá a pokládka velmi rychlá.

Jak nášlapy pokládat? Je to velice jednoduché. Kamenné nášlapy pokládáme tak, že zakoupený kus položíme na trávu a vyřežeme kolem něj do trávy obrys. Trávu odstraníme a půdu mírně prohrabeme. Velice důležité je zasypat vzniklý tvar štěrkem nebo kamennou drtí, protože pouze takto bude odtékat přebytečná voda. Do takto připravené plochy položíme kamenný nášlap a máme hotovo.

Vlastnosti

Typ materiálu Přírodní kámen
Typ kamene Pískovec
průměr kruhu 50 cm
Tloušťka kamene 2 - 5cm
Obsah balení 1
Váha 1ks přibližně 20 kg
Mrazuvzdornost Ano
 
Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH
=
Vyprodáno
360 Kč / ks
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
360 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz