Kamenivo na kamenný koberec Marrone Mogano (25 kg) BEZ CHEMIE

Kód: 3622
Značka: Kameny.cz
676 Kč –11 %
Kamenivo na kamenný koberec Marrone Mogano (25 kg)
676 Kč –11 % 595 Kč / balení 491,74 Kč bez DPH
Skladem

Kamenné koberce jsou spojením přírody s luxusním designem. Jsou tvořeny mramorovými oblázky, které se spojují pryskyřicí. Kamenný koberec je tepelně  izolační, mrazuvzdorný a stabilní vůči slunci. Největšími výhodami kamenného koberce jsou: dlouhá životnost, odolnost vůči povětrnostním vlivům, mechanická odolnost vůči oděru, bezespárový povrch, snadná tvarovatelnost, ekologická nezávadnost a jednoduchá realizace.

Kamenivo na kamenný koberec Marrone Mogano ve frakci 4 - 7 mm. 

Kamenný koberec vytvoříte smícháním 25 kg kameniva a pojiva (není součástí balení).

Přehled vhodných pojiv:

Exteriér: Purstone, Purstone One, Polyastone

Interiér: Purstone, Purstone One, Polyastone, Epostone Clear

Z jednoho balení vyrobíte 1,5 m2 při tloušťce koberce 1 cm, 1 m2 při tloušťce koberce 1,5 cm a 0,75 m2 při tloušťce koberce 2 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenný koberec je vhodný k využití na chodníky, příjezdové cesty, vjezdy, parkovací stání, kolem bazénů, na terasy, balkony, lodžie, schodiště, dvorky, nebo jako zahradní dekorace. Kamenný koberec se hodí k renovaci povrchů a všude tam, kde by normálně mohla být položená dlažba. Kamenný koberec je pevnější než beton a odolný vůči soli a chemikáliím. Čistota se udržuje deštěm, zametením a při extrémním znečištění je možné použít třeba zahradní hadici.

Kamenný koberec se pokládá na beton, betonové desky nebo na zahradě do vysypaného štěrkového lóže. Kamenný koberec je vodě propustný, takže když naprší, netvoří se kaluže, ale voda proteče na podklad (tedy buď do štěrku, či na beton, který by měl být vyspárovaný). Doporučujeme použít i hydroizolaci. Pokládka je rychlá a snadná, zvládne ji kdokoli, kdo umí položit beton, ale také každý zručný laik.

 Balení obsahuje 25 kg kamínků. Chemie není součástí balení.

 Návod na pokládku kamenného koberce

Poznámka výrobce

Při zakoupení materiálu si prosím zkontrolujte šarže zakoupených pytlů, aby nedošlo vlivem různých odstínů ke vzniku nestejnobarevných fleků v ploše.

Případně doporučujeme míchat pytle různých šarží v poměru tak, aby byla zajištěna stejnobarevnost. Při nedodržení postupu nebude na pozdější reklamace brán zřetel.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenný koberec
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Pokládka: Na zpevněný podklad pro povrch TopStone
Barevnost: Červená
Druh dlažby: Pochozí