Kamenivo na kamenný koberec Madeira (25 kg) BEZ CHEMIE

Kód: 6585
Značka: Kameny.cz
165 Kč / balení 136,36 Kč bez DPH
Skladem

Kamenivo na kamenný koberec Madeira ve frakci 2 - 5 mm.

Kamenný koberec vytvoříte smícháním 25 kg kameniva a pojiva (není součástí balení).

Přehled vhodných pojiv:

Exteriér: Purstone, Purstone One, Polyastone, Eposton

Interiér: Purstone, Purstone One, Polyastone

Z jednoho balení vyrobíte 1,65 m2 při tloušťce koberce 1 cm, 1,10 m2 při tloušťce koberce 1,5 cm a 0,85 m2 při tloušťce koberce 2 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamenný koberec je vhodný k využití na chodníky, příjezdové cesty, vjezdy, parkovací stání, kolem bazénů, na terasy, balkony, lodžie, schodiště, dvorky, nebo jako zahradní dekorace. Kamenný koberec se hodí k renovaci povrchů a všude tam, kde by normálně mohla být položená dlažba. Kamenný koberec je pevnější než beton a odolný vůči soli a chemikáliím. Čistota se udržuje deštěm, zametením a při extrémním znečištění je možné použít třeba zahradní hadici.

Kamenný koberec se pokládá na beton, betonové desky nebo na zahradě do vysypaného štěrkového lóže. Kamenný koberec je vodě propustný, takže když naprší, netvoří se kaluže, ale voda proteče na podklad (tedy buď do štěrku, či na beton, který by měl být vyspárovaný). Doporučujeme použít i hydroizolaci. Pokládka je rychlá a snadná, zvládne ji kdokoli, kdo umí položit beton, ale také každý zručný laik.

 Balení obsahuje 25 kg kamínků. Chemie není součástí balení.

Návod na pokládku kamenného koberce

Poznámka výrobce

  1. Povrch MADEIRA může v ploše po čase jevit známky výkvětu železa. Jedná se o přírodní materiál s působením přírodních vlivů, tento výskyt přírodního prvku Fe je individuální (2,7% z celkového objemu prodaného materiálu) . Tato vada nemá vliv na užívání povrchu, je to pouze vada estetická, která lze nedestruktivně odstranit našim čističem Top Fe Cleanerem.
  2. Při zakoupení materiálu si prosím zkontrolujte šarže zakoupených pytlů, aby nedošlo vlivem různých odstínů ke vzniku nestejnobarevných fleků v ploše. Případně doporučujeme míchat pytle různých šarží v poměru tak, aby byla zajištěna stejnobarevnost. Při nedodržení postupu nebude na pozdější reklamace brán zřetel.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenný koberec
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Použití: Exteriér - venkovní, Interiér - vnitřní
Pokládka: Na zpevněný podklad pro povrch TopStone
Barevnost: Hnědá, Žlutohnědá
Druh dlažby: Pochozí