Vstupní brána do japonské zahrady - set

 
vstupní brána do japonské zahrady
 

Vstupní brány do japonské zahrady jsou vystaveny v naší prodejně Kameny.cz. Přibližné rozměry soch z přírodního kamene jsou výška 70 cm, šířka 25 cm, hloubka 38 cm. Cena je uvedená za set, což jsou 2 kusy kamenných soch. 

Vsaďte na originalitu a nesmrtelnost vápence

Pro své vlastnosti tvrdosti, pevnosti a dlouhé životnosti se vápenec používá jako vítaná surovina pro zvelebování exteriérů i interiérů. Jeho dalšími pozitivy jsou mrazuvzdornost, barevná stálost a jedinečný design.

 Okrasná vstupní brána z kamene

Kameny hrály velice důležitou roli v mytologii, stejně jako skály – symbolizovaly pevnost, sílu, stálost a nezlomnost. V dnešní době jsou kameny pro změnu vnímány jako neskutečný zdroj energie. V každém případě se ale na naše zahrady kámen hodí už jen pro svůj přírodní původ a vzhled, originalitu každého kousku a trvanlivost, ovšem i barevnost a kresbu.

Chtěli byste dát Vaší zahradě jedinečný vzhled a vytvořit ze svého domova příjemné a originální místo? Nechte se inspirovat přírodou a popusťte uzdu své fantazii. Žula je kamenem velmi dobře známým v Českém prostředí a do našich zahrad se více než hodí. Můžete ji použít jako stavební kámen, vhodná je také na dlažby.

 

27 900 Kč / set
 
Objednat
 

Vstupní brána do japonské zahrady obsahuje 2 ks  - čili set krásných soch. Tyto sochy v japonské zahradě se využívají především u vstupu do zahrady. Ale na elegantním vzhledu jim neubírá ani umístění v prostředí terasy, kde osobitě vyniká. Oživte svou zahradu nádechem japonské kultury a přírody.

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Vápenec - antik
Přibližná váha setu 400 kg
Obsah setu 2 ks okrasných soch
Přibližné rozměry v 70 cm, š 25 cm, h 38 cm
 
Kolik set potřebujete? Dostupnost Cena vč. DPH

   

Skladem
27 900 Kč / set
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
27 900 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz