Japonská lampa Oribe

Kód: 422/MAL2 422/MAL3 422/STR2 422/STR3 422/VEL2 422/VEL3 Zvolte variantu
Značka: Kameny.cz
4 900 Kč / ks 4 900 Kč / ks 7 900 Kč / ks 7 900 Kč / ks 9 900 Kč / ks 9 900 Kč / ks od 4 900 Kč / ks 4 049,59 Kč bez DPH 4 049,59 Kč bez DPH 6 528,93 Kč bez DPH 6 528,93 Kč bez DPH 8 181,82 Kč bez DPH 8 181,82 Kč bez DPH od 4 049,59 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Vyberte si velikost lampy
Vybere si barevnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Japonské lampy Oribe z přírodního kamene jsou vyrobeny z žuly. Nabízíme tři velikosti v barevném provedení šedé žuly a žlutošedé žuly. Žula zajišťuje lampě honosný a minimalistický vzhled, který vytvoří ve Vaší zahradě jedinečnou atmosféru a díky žule je také lampa mrazuvzdorná. Vytvořte si kousek klidné japonské oázy v pohodní vaší zahrady, či terasy.

Okouzlení, které vychází z umělecky zpracovaných motivů, zanechá u mnoha Vašich návštěvníků trvalé stopy. Zamilují se do lampy nejspíše na první pohled, ale až tak jednoduše se jim neokouká. U řady z nich to vzbudí přání přeměnit vlastní pozemek a vlastnoručně si zřídit japonskou zahradu nebo aspoň přinést do ní některý japonský prvek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žulové japonské lampy Oribe s lehkostí a čistotou dokonale vyzdobí skalky, zahrádky i terasy. Vytvořte si svůj vlastní japonský kousek přímo v srdci Vaší zahrady. Tyto kamenné lampy neboli lucerny jsou jednou z nejdůlěžitějších a nejčastějších dekorací právě japonských zahrad, které u nás začínají být čím dál, tím víc žádanější.

Před založením zahrady v japonském stylu je třeba přemýšlet o základních otázkách. Patří k nim na jedné straně přání a představa majitele zahrady, na druhé straně stávající podmínky a zdroje. Úspěšně docílit ve vlastní zahradě harmonie a krásy pravé japonské zahrady není úplně jednoduché, ale není to ani nemožné. S určitou dávkou zahradnických a stavebních znalostí i s trochou zručnosti se podaří i úplnému laikovi propůjčit vlastní zahradě nádech Dálného Východu. Pokud jsi však nejste úplně jisti, potřebujete poradit nebo jen nasměrovat, neváhejte se obrátit na naše odborníky, kteří se Vám budou velmi rádi věnovat.

Japonská zahrada je v dněšní době velmi vyhledáváný pojem ve světě. Japonská úprava pozemku se využívá pro okrasné zahrady rodinných domů i například v parcích. Zahrada je upravena obvyklým nebo podobným tradičním zahradnickým způsobem ve stylu okrasných zahrad v Japonsku. Napodobování těchto úprav se rozšířilo po celém světě a kvůli odlišnostem japonští zahradní architekti začali využívat estetiku ovlivněnou buddhismem. Proto v naší nabídce naleznete různé druhy betonových japonských lamp a soch Buddhů.   

Dopravu Vám zajistíme po celé ČR a individuálně do SK.

Doplňkové parametry

Kategorie: Japonské lampy
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Žula
Mrazuvzdornost: Ano
Rozměry malé lampy: 80 cm, klobouk 25x25 cm, 35 kg
Rozměry střední lampy: 100 cm, klobouk 30x30 cm, 75 kg
Rozměry velké lampy: 130 cm, klobouk 40x40 cm, 140 kg
Lampa je stavebnice: 5 ks