Kodai Yukumi - vápencová

 
Kodai Yukumi - vápencová
 

Elegantní vápencová zahradní japonská lampa bude chloubou a ozdobou každé zahrady. Lampa neboli lucerna Kodai Yukumi - vápencová je v nabídce ve dvou velikostech a umístit ji ve své zahradě můžete prakticky kdekoliv. Avšak podle starých japonských tradic a pověstí není umístění lampy tak jednoduché. Každá lucerna ma své specifické místo a také význam. 

Jak vybudovat japonskou zahradu? Chcete oázu klidu a čistoty? Pro meditační japonskou zahradu není žádný pozemek příliš malý. Ryzí meditační zahrada s kameny, lampou a plochou štěrku najde místo prakticky kdekoli a nemusí nutně být drahá. Často pro realizaci karesansui podle japonského vzoru vyhovuje už malý dvůr.

Vápencová lampa Kodai Yukumi

Před založením zahrady v japonském stylu je třeba přemýšlet o základních otázkách. Patří k nim na jedné straně přání a představa majitele zahrady, na druhé straně stávající podmínky a zdroje. Úspěšně docílit ve vlastní zahradě harmonie a krásy pravé japonské zahrady není úplně jednoduché, ale není to ani nemožné. S určitou dávkou zahradnických a stavebních znalostí i s trochou zručnosti se podaří i úplnému laikovi propůjčit vlastní zahradě nádech Dálného Východu. Pokud jsi však nejste úplně jisti, potřebujete poradit nebo jen nasměrovat, neváhejte se obrátit na naše odborníky, kteří se Vám budou velmi rádi věnovat. 

Elektrická instalace není nutná, většinou postačí, když do světelné schránky lucerny postavíme zapálenou čajovou svíčku. Avšak v dnešní době se velmi nepouživá za účelem světelné funkce, ale pouze jako dekorace.

Fotografie všech lamp jsou vytvořeny přímo v naší prodejně, jsou tedy plně autentické. V naší prodejně si lampy můžete také přijet osobně prohlédnout a nechat se inspirovat.

4 500 Kč / ks 7 900 Kč / ks od 4 500 Kč / ks
 
Objednat
 

Japonská lampa vyrobena z přírodního vápence. V nabídce máme dvě velikosti této lampy. Menší lampa má výšku 50cm a větší měří 65cm. Tyto fontány nabírají na honosnosti a eleganci právě ručním opracováním vápence, který je velmi osobitý. Snažíme se vždy vybírat originální a zajímavé produkty, kterou mohou nabídnout kreativní a stylový vzhled. Lampy jsou významné prvky japonské zahrady. Umístění lampy by mělo podle šintoistických představ – kromě funkce dekorativní – také chránit dům proti zlým duchům.

 

Vlastnosti

Typ materiálu Přírodní kámen
Typ kamene Vápenec
Mrazuvzdornost Ano
Výška malé lampy 50cm
Rozměr malé lampy V 50 cm, Ø 45 cm, 50 kg
Rozměr velké lampy V 65 cm, Ø 60 cm, 90 kg
Lampa je stavebnice 5 ks
 
Vyberte si velikost lampy
Cena bez DPH: 3 719,01 Kč 6 528,93 Kč od 3 719,01 Kč
Kód produktu: Zvolte variantu 787/MAL 787/VEL
Výrobce: Kameny.cz
Manufacturer's website: kameny.cz/
Kategorie: Japonské lampy
Dostupnost Cena vč. DPH
Zvolte variantu Vyprodáno Vyprodáno
4 500 Kč 7 900 Kč od 4 500 Kč / ks
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
4 500 Kč 7 900 Kč od 4 500 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz