Japonská lampa Kodai Maru

Kód: 436/VEL
Značka: Kameny.cz
7 900 Kč / ks 6 528,93 Kč bez DPH
Skladem
Vyberte si velikost lampy
Vybere si barevnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Japonská lampa Kodai Maru je vyrobená z přírodního kamene. Nabízíme Vám dvě velikosti ve dvou barevných provedeních - šedá žula a žlutošedá žula. Střední japonská lampa je vysoká 55 cm a velká japonská lampa je vysoká 65 cm. Popusťte uzdu své fantazie a vybudujte si svou vlastní klidnou a čistou oázu klidu. Umístěním této žulové lucerny si zajistíte velký obdiv všech návštěvníků. Zamilujete se do ní na první pohled, ale nikdy se Vám neokouká.

Okouzlení, které vychází z umělecky zpracovaných motivů, zanechává u mnoha návštěvníků japonských zahrad trvalé stopy. U řady z nich to vzbuzuje přání přeměnit vlastní pozemek a vlastnoručně si zřídit japonskou zahradu nebo aspoň přinést do ní některý japonský prvek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Japonské lampy Kodai Maru nabízíme ve dvou velikostech a dvou barevných provedeních. Přírodní kámen, ze kterého jsou japonské lampy vyrobeny, je staletími utvářen přírodou. I japonské lampy Kodai Maru jsou jedinečné svým zpracováním pomocí ručních nástrojů. 

Lampy jsou významné prvky japonské zahrady. Umístění lampy by mělo podle šintoistických představ – kromě funkce dekorativní – také chránit dům proti zlým duchům. Na rozdíl od čínských zahrad, z nichž použití kamenů původně vzešlo, se v Japonsku příliš nepoužívají kameny mimořádných bizarních tvarů, usilujeme totiž o jednoduchost a autenticitu.

Před založením zahrady v japonském stylu je třeba přemýšlet o základních otázkách. Patří k nim na jedné straně přání a představa majitele zahrady, na druhé straně stávající podmínky a zdroje. Úspěšně docílit ve vlastní zahradě harmonie a krásy pravé japonské zahrady není úplně jednoduché, ale není to ani nemožné. S určitou dávkou zahradnických a stavebních znalostí i s trochou zručnosti se podaří i úplnému laikovi propůjčit vlastní zahradě nádech Dálného Východu. Pokud jsi však nejste úplně jisti, potřebujete poradit nebo jen nasměrovat, neváhejte se obrátit na naše odborníky, kteří se Vám budou velmi rádi věnovat.

Doporučuje se japonské lucerny připevnit na kamenný podstavec, aby za bouřky nespadly.

Fotografie všech lamp jsou vytvořeny přímo v naší prodejně, jsou tedy plně autentické. V naší prodejně si lampy můžete také přijet osobně prohlédnout a nechat se inspirovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Japonské lampy
Materiál: Přírodní kámen
Typ materiálu: Žula
Mrazuvzdornost: Ano
Výška střední lampy: 55 cm
Průměr klobouku střední lampy: 45 cm
Přibližná váha střední lampy: 55 kg
Výška velké lampy: 65 cm
Průměr klobouku velké lampy: 60 cm
Přibližná váha velké lampy : 120 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení