Japonské lampy Mini Lantern

Kód: 1325/VEL
Značka: Kameny.cz
4 500 Kč 3 719,01 Kč bez DPH
Skladem
Vyberte si velikost lampy
Vybere si barevnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Japonská lampa Mini Lantern je vyrobená z přírodního kamene. Tyto malé a kouzelné lampy nabízíme ve dvou barevných provedeních - šedá a růžovošedá žula. Vybrat si také můžete ze dvou velikostí, malé s výškou 25 cm a velké vysoké 35 cm. Mini Lantern je ručně opracovaný kus mramoru, který Vás nadchne zejména svým honosným vzezřením a velmi příjemnou atmosférou, kterou vytváří. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Japonské lampy - lucerny Mini Lantern jsou v naší nabídce ve dvou barvách a dvou velikostech. Vyrobeny jsou ručně z žuly a hodí se do interiéru i exteriéru. Nejlépe však uděláte, když je umístíte přímo do srdce Vaší zahrady, avšak tyto lampy se nejvíce hodí do blízkosti potůčku či jezírka. Lucerny z přírodního kamene jen zřídka kdy vydávají světlo a dnes již slouží převážně jako nádherné a stylové dekorace zahrad a to zejména ke zvýraznění těch japonských. Tato jedinečná lampa Vám dokonale vytvoří příjemnou a klidnou atmosféru přímo v srdci Vaší zahrady.

Japonská zahrada je v dněšní době velmi vyhledáváný pojem ve světě. Japonská úprava pozemku se využívá pro okrasné zahrady rodinných domů i například v parcích. Zahrada je upravena obvyklým nebo podobným tradičním zahradnickým způsobem ve stylu okrasných zahrad v Japonsku. Napodobování těchto úprav se rozšířilo po celém světě a kvůli odlišnostem japonští zahradní architekti začali využívat estetiku ovlivněnou buddhismem. Proto v naší nabídce naleznete různé druhy kamenných japonských lamp a soch Buddhů.   

Před založením zahrady v japonském stylu je třeba přemýšlet o základních otázkách. Patří k nim na jedné straně přání a představa majitele zahrady, na druhé straně stávající podmínky a zdroje. Úspěšně docílit ve vlastní zahradě harmonie a krásy pravé japonské zahrady není úplně jednoduché, ale není to ani nemožné. S určitou dávkou zahradnických a stavebních znalostí i s trochou zručnosti se podaří i úplnému laikovi propůjčit vlastní zahradě nádech Dálného Východu. Pokud jsi však nejste úplně jisti, potřebujete poradit nebo jen nasměrovat, neváhejte se obrátit na naše odborníky, kteří se Vám budou velmi rádi věnovat.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Japonské lampy
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Žula
Mrazuvzdornost: Ano
Barevnost: šedá, růžovošedá
Rozměry malé lampy: V 25 cm, Ø 30 cm, 20 kg
Rozměry velké lampy: V 35 cm, Ø 45 cm, 30 kg
Lampa je stavebnice: 4 ks