Japonská lampa Oki Gata

Kód: 1334/MAL 1334/MAL2 1334/STR 1334/STR2 Zvolte variantu
Značka: Kameny.cz
2 900 Kč 2 900 Kč 3 900 Kč 3 900 Kč od 2 900 Kč 2 396,69 Kč bez DPH 2 396,69 Kč bez DPH 3 223,14 Kč bez DPH 3 223,14 Kč bez DPH od 2 396,69 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Vyberte si velikost lampy
Vybere si barevnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Dokonalá japonská lampa z přírodního kamene vyrobená z jedinečné žuly, která dodává lucerně mrazuvzdornost. Jako téměř každá lampa je i tato stavebnice, která se skládá ze 4 kusů. Její unikátní vzhled dodá Vaší zahradě příjemnou a klidnou atmosféru. Na výběr máte ze dvou variant, varianta menší lampy je vysoká 35 cm a váží 20 kg, varianta střední velikosti komponuje výškou 45 cm a váhou 50 kg. Do této kamenné lampy se zamilujete na první pohled už jen díky jejímu dokonalému zbarvení. Vybrat si můžete i ze dvou barevných kombinací, z minimalistické šedé nebo jedinečné růžovošedé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná kamenná japonská lampa zvaná časteji jako lucerna, je vyrobena z přírodního kamene. Dokonalost této lampy je dána ručním opracováním žuly, která jí dodává stylovou eleganci a čistotu. Jako téměř všechny lampy je i tato stavebnice ze 4 částí. Vybrat si můžete ze dvou velikostí a barev.

Japonská lampa je jedním z nejdůležitějších prvků v japonské zahradě.

Japonská zahradní lampa

Japonská zahrada je v dněšní době velmi vyhledáváný pojem ve světě. Japonská úprava pozemku se využívá pro okrasné zahrady rodinných domů i například v parcích. Zahrada je upravena obvyklým nebo podobným tradičním zahradnickým způsobem ve stylu okrasných zahrad v Japonsku. Napodobování těchto úprav se rozšířilo po celém světě a kvůli odlišnostem japonští zahradní architekti začali využívat estetiku ovlivněnou buddhismem. Proto v naší nabídce naleznete různé druhy betonových japonských lamp a soch Buddhů.   

Před založením zahrady v japonském stylu je třeba přemýšlet o základních otázkách. Patří k nim na jedné straně přání a představa majitele zahrady, na druhé straně stávající podmínky a zdroje. Úspěšně docílit ve vlastní zahradě harmonie a krásy pravé japonské zahrady není úplně jednoduché, ale není to ani nemožné. S určitou dávkou zahradnických a stavebních znalostí i s trochou zručnosti se podaří i úplnému laikovi propůjčit vlastní zahradě nádech Dálného Východu. Pokud jsi však nejste úplně jisti, potřebujete poradit nebo jen nasměrovat, neváhejte se obrátit na naše odborníky, kteří se Vám budou velmi rádi věnovat.

Doporučuje se japonské lucerny připevnit na kamenný podstavec, aby za bouřky nespadly.

Fotografie všech lamp jsou vytvořeny přímo v naší prodejně, jsou tedy plně autentické. V naší prodejně si lampy můžete také přijet osobně prohlédnout a nechat se inspirovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Japonské lampy
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Žula
Mrazuvzdornost: Ano
Barevnost: šedá, růžovošedá
Rozměry malé lampy: V 35 cm, klobouk 30x30 cm, 20 kg
Rozměry střední lampy: V 45 cm, klobouk 33x33 cm, 50 kg
Lampa je stavebnice: 4 ks