Set 3 vápencových fontán DOPRAVA ZDARMA

Kód: 1650
Značka: Kameny.cz
ZDARMAZDARMA
set tří vápencových fontán
3 900 Kč / set 3 223,14 Kč bez DPH
Sezóna 2023

Vápencový set fontán jsou vyroben z přírodního kamene. Nejlépe vypadají v zahradě v různých velikostních kombinacích. Zakoupit si můžete set tří koulí fontán o velikostních průměrech 15 cm, 20 cm a 25 cm. Vápencové koule jsou našimi zákazníky velmi oblíbené, neboť dokáží vytvořit netradiční a na pohled velmi příjemnou dekoraci zahrady.

V případě nákupu této SADY od nás získáte jako bonus DOPRAVU ZDARMA.

Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství a u nás ho můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Něco Vám v zahradě chybí? Chcete ji oživit? Set tří koulí fontán je o velikostních průměrech 15 cm, 20 cm a 25 cm a Vaši zahradu vyzdobí velmi originálním způsobem. V kompinaci tří kusů působí osobitým dojmem, který je v dnešní době hojně vyhledáván. Umístěním těchto fontán přímo do srdce Vaší zahrady si zajistíte obdiv všech Vašich návštěvníků, kteří se do fontánek ihned zamilují, ale jen tak jednoduše se neokoukají. 

Fontány a kašny patří mezi oblíbené doplňky českých i zahraničních zahrad. Někteří lidé si je kupují především pro okrasu, jiní je vyhledávají pro jejich uklidňující účinky na lidskou psychiku. Zvuk tekoucí vody působí přímo blahodárně na rozladěné nervy. Díky fontáně si můžete vytvořit svůj vlastní wellness koutek uprostřed vaší zahrady. Zaposlouchejte se do zvuků přírody a pobublávající vody. Uvidíte, že vás všechny starosti a stres rázem opustí.

Vždy se snažíme vybírat kvalitní a zajímavé výrobky, které Vám můžeme vždy doporučit, protože je máme ve svých zahradách i na kamenné prodejně ve Valašském Meziříčí, kde si je samozřejmě můžete také přijet prohlédnout a nechat se inspirovat.

Zvládnu fontánu zapojit?

S naším instalačním setem je zapojení nové fontány opravdu snadné a zvládne to téměř každý. Zde je krátký náhled jak instalace probíhá.

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány z přírodního kamene
Materiál: Přírodní kámen
Typ kamene: Vápenec
Velikostní průměry fontán: 15 cm, 20 cm a 25 cm
Obsah balení: 1