Kamenná fontána Onyx 1

 
fontána z kamene onyx
 

Fontána do zahrady Onyx 1 je výrobkem z přírodního kamene. Materiálem je Onyx, který dodává fontáně jedinečný a osobitý vzhled. Tato zahradní fontána dokonale padne přímo do srdce Vaší zahrady.

Kamenná fontána bývá velmi často součástí osobitých zahrad, parků, okolí firem nebo náměstí. Zachovávají historii místa, na kterém stojí a tím mu dodávají jedinečnost. V naší bohaté nabídce najdete fontány z kamene v mnoha tvarech a barvách. Udělejte i vy svou zahradu originální a proniknete do světa okouzlujících zahrad.

Kameny hrály velice důležitou roli v mytologii, stejně jako skály – symbolizovaly pevnost, sílu, stálost a nezlomnost. V dnešní době jsou kameny pro změnu vnímány jako neskutečný zdroj energie. V každém případě se ale na naše zahrady kámen hodí už jen pro svůj přírodní původ a vzhled, originalitu každého kousku a trvanlivost, ovšem i barevnost a kresbu.

 Venkovní fontána z onyxu

Onyx je kamenem dodávajícím sílu. Zajišťuje oporu v obtížných nebo nepřehledných situacích stejně jako v obdobích mimořádného citového nebo tělesného stresu. Dokáže namířit vaši energii jedním směrem a současně ji sladit s působením vyšších sil. Zajišťuje kontakt s vyššími průvodci. Onyx nabízí spojení s jednotou vesmíru. Dokáže vás přesunout po proudu času, abyste pohlédli na vlastní budoucnost, a díky své moci ovlivnit lidské síly a schopnosti vám dopomůže, abyste se stali skutečnými pány svého osudu. Kámen přináší ráznost, vytrvalost a životní sílu. Usnadňuje přijímat poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a pomáhá vyrovnat se s podmínkami ve vašem okolí.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč ! 

Jak fontánu zapojit?

S naším instalačním setem je zapojení nové fontány opravdu snadné a zvládne to téměř každý. Zde je krátký náhled jak instalace probíhá.

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě

 

Vždy se snažíme vybírat kvalitní a zajímavé výrobky. Zahradní fontána musí zaujmout na první pohled, ale přitom se nesmí okoukat.

Všechny fotografie produktů jsou foceny v naší kamenné prodejně, jsou tedy naprosto autentické a originální. Produkty jsou naprosto totožné s fotografiemi.

33 280 Kč / ks
 
Objednat
 

Kamenná fontána do zahrady Onyx 1 má přibližné rozměry 105 x 80 x 64 cm. Fontána je vyrobená z přírodního kamene - onyx. Jedninečná je svou překrásnou barvou, strukturou i provedením. Dokonale padne do Vaší zahrady a dodá jí příjemnou a klidnou atmosféru.

Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství, které u nás můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Onyx
Přibližné rozměry fontány 105 x 80 x 64 cm
Přibližná hmotnost 520 kg

Související soubory

pdf Instalace fontány (147.5 kB)
 
Dostupnost Cena vč. DPH
Vyprodáno
33 280 Kč / ks
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
33 280 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz