Fontána Triangel 30 cm

Kód: 3234
Značka: Kameny.cz
2 290 Kč / ks 1 892,56 Kč bez DPH
Skladem

Fontána Triangel je vyrobená z přírodní a velmi kvalitní šedé žuly. Fontána z kamene dodá vaší zahradě či terase elegantní styl a zaujme všechny vaše návštěvníky, aniž by se rychle okoukala. Šedá žula, ze které je fontána vytvořena je luxusní přírodní materiál, který vyniká kvalitou, elegantním vzhledem s vysokou estetikou a funkční úrovní. Je odolná vůči klimatickým vlivům a teplotám. Nepoškodí ji ani běžně používané chemikálie. Jedná se o jeden z nejpoužívanějších materiálů v interiéru i exteriéru, a tak i tato žulová fontána dodá duši Vaší zahradě.

Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství, které u nás můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set.

Zakoupíte – li fontánu z naší nabídky, můžete k ní zakoupit zvýhodněný instalační set.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fontána Triangel z přírodního kamene je krásným doplňkem i dominantou každé zahrádky i terasy. Svým přirozeným vzhledem a nadčasovou elegancí představuje skutečnou královnu vaší zahrady.  Kamenné fontány přitom každé zahradě dodají klasický vzhled. Okrasný přírodní kámen se vždy alespoň částečně liší svou kresbou a vzorem, můžete si tak být jistí, že vaše kamenná fontána bude skutečný originál.

Zakoupíte – li fontánu z naší nabídky, můžete k ní zakoupit zvýhodněný instalační set.

 

Jak fontánu zapojit?

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě