Fontána Střecha

 
Fontána Střecha
 

Kamenná fontána Střecha je vyrobená z mramoru - přírodního kamene. Tento kámen byl velmi významnou součástí antické architektury, ale hojně je používán i dnes. Svou jednoduchou elegancí dokáže zaujmout takřka každého a velmi snadno se do něj zakoukáte. Fontána z tohoto přírodního kamene osobitě vyzdobí Vaší dokonalou terasu či zahradu. Stane se doslova srdcem Vaší zahrady a vytvoří ojedinělou příjemnou a klidnou atmosféru.

 Fontány a kašny patří mezi oblíbené doplňky českých i zahraničních zahrad. Někteří lidé si je kupují především pro okrasu, jiní je vyhledávají pro jejich uklidňující účinky na lidskou psychiku. Zvuk tekoucí vody působí přímo blahodárně na rozladěné nervy. Díky fontáně si můžete vytvořit svůj vlastní wellness koutek uprostřed vaší zahrady. Zaposlouchejte se do zvuků přírody a pobublávající vody. Uvidíte, že vás všechny starosti a stres rázem opustí.

Fontána je také vystavená v naší prodejně Kameny.cz ve Valašském Meziříčí, kde si ji můžete přijít prohlédnout a nechat se inspirovat.

Zahradní fontany - levne

Zahradní fontána z přírodního kamene se svým přirozeným materiálem a nadčasovým vzhledem představuje skutečnou královnu zahrady. Kamenné fontány přitom každé zahradě dodají klasický vzhled. Okrasný přírodní kámen se vždy alespoň částečně liší svou kresbou a vzorem, můžete si tak být jistí, že vaše kamenná fontána bude skutečný originál. Vždy se snažíme vybírat kvalitní a zajímavé výrobky. Zahradní fontána musí zaujmout na první pohled, ale přitom se nesmí okoukat.

 Zahradní fontány a kašny

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč ! 

Jak fontánu nainstalovat?

S naším instalačním setem je zapojení nové fontány opravdu snadné a zvládne to téměř každý. Zde je krátký náhled jak instalace probíhá.

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě
9 900 Kč / ks
 
Objednat
 

Zahradní fontána Střecha je vyrobená z přírodního kamene. Materiál je mramor a výška fontány je cca 60 cm. Mramorová struktura dodá Vaší zahradě jedinečný a originální vzhled. I přes její mohutnost, fontána váží 100 kg, dokáže komponovat nezkonalou elegancí a vytříbeným stylem. Nejen že bude tvořit srdce Vaší zahrady, ale dodá ji i duši, která bude vytvářet pokojnou a příjemnou atmosféru.

Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství a u nás ho můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Mramor
Výška fontány cca 60 cm
Přibližná váha fontány 100 kg
Obsah balení 1
 
Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH
=
Vyprodáno
9 900 Kč / ks
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
9 900 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz