Fontána sloup leštěný II

 
Fontána sloup leštěný II
 

Stylová elegance. Přesně tohle znázorňuje luxusní kamenná fontána ve tvaru sloupu z přírodního mramoru. Mramor Vám umožní dosáhnout luxusního vzhledu v interiéru i exteriéru a originální fontána vytvoří velmi příjemnou a uklidňující atmosféru. Umístěte fontánu přímo do srdce Vaší zahrady, a vytvoříte si tak svůj vlastní wellness koutek. Zaposlouchejte se do zvuků přírody a pobublávající vody. Uvidíte, že vás všechny starosti a stres rázem opustí.

Fontány z mramoru sloupovitého tvaru jsou vhodné především na zahradu, ale i vaší terase dají osobitý a elegantní ráz. Mramor, tzv. "král antiky" má původ v řeckém marmarein, tj. lesknout se, což byla jedna z podstatných vlastností proslulých antických mramorů. Do češtiny se název mramor dostal z latinského marmor přesmyknutím hlásek. Jedná se o jeden z nejpoužívanějších materiálů v interiéru i exteriéru, a tak i tato mramorová fontána ve tvaru sloupu dodá duši vaší zahradě.

Fontány a kašny patří mezi oblíbené doplňky českých i zahraničních zahrad. Někteří lidé si je kupují především pro okrasu, jiní je vyhledávají pro jejich uklidňující účinky na lidskou psychiku. Zvuk tekoucí vody působí přímo blahodárně na rozladěné nervy.

Jak zapojit fontánu?

S naším instalačním setem je zapojení nové fontány opravdu snadné a zvládne to téměř každý. Zde je krátký náhled jak instalace probíhá.

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě

Podrobněji si instalaci můžete prohlédnout v přiloženém souboru, který naleznete v pravé části pod krátkým popisem produktu.

Kámen focen mokrý. 

3 190 Kč / ks
 
Objednat
 

Kamenná fontána sloupovitého tvaru z přírodního kamene bývá velmi často součástí osobitých zahrad, parků, okolí firem nebo náměstí. Zachovává osobitou atmosféru místa, na kterém stojí a tím mu dodávají jedinečnost. Její výškla se pohybuje kolem 60 cm. V naší bohaté nabídce najdete mnoho dalších fontán z kamene v mnoha tvarech a barvách. Vytvořte si i Vy svou zahradu s duší a proniknete do světa okouzlujících zahrad.

V dnešní době jsou kameny vnímány jako neskutečný zdroj energie. V každém případě se na naše zahrady kámen hodí už jen pro svůj přírodní původ a vzhled, originalitu každého kousku a trvanlivost, ovšem i barevnost a kresbu.

Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství a u nás ho můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Vlastnosti

Typ materiálu Přírodní kámen
Typ kamene Mramor
Přibližná výška kamene 60cm
Přibližná váha kamene 35kg
Obsah balení 1
 
Kolik ks potřebujete? Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH

   

=
Skladem
3 190 Kč / ks
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
3 190 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz