Fontána sloup leštěný III

 
Fontána sloup leštěný III
 

V dnešní době jsou kameny vnímány jako neskutečný zdroj energie. V každém případě se na naše zahrady kámen hodí už jen pro svůj přírodní původ a vzhled, originalitu každého kousku a trvanlivost, ovšem i barevnost a kresbu. Luxusní a přesto jednoduše elegantní, taková je fontána z přírodního kamene. 

Fontány z mramoru sloupovitého tvaru jsou vhodné především na zahradu, ale i vaší terase dají osobitý a elegantní ráz. Mramor, tzv. "král antiky" má původ v řeckém marmarein, tj. lesknout se, což byla jedna z podstatných vlastností proslulých antických mramorů. Do češtiny se název mramor dostal z latinského marmor přesmyknutím hlásek. Jedná se o jeden z nejpoužívanějších materiálů v interiéru i exteriéru, a tak i tato mramorová fontána ve tvaru sloupu dodá duši vaší zahradě.

fontány na zahradu

Fontány a kašny patří mezi oblíbené doplňky českých i zahraničních zahrad. Někteří lidé si je kupují především pro okrasu, jiní je vyhledávají pro jejich uklidňující účinky na lidskou psychiku. Zvuk tekoucí vody působí přímo blahodárně na rozladěné nervy.

Jak zapojit fontánu?

S naším instalačním setem je zapojení nové fontány opravdu snadné a zvládne to téměř každý. Zde je krátký náhled jak instalace probíhá.

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě

Podrobněji si instalaci můžete prohlédnout v přiloženém souboru, který naleznete v pravé části pod krátkým popisem produktu.

 

3 190 Kč / ks
 
Objednat
 

Venkovní leštěná fontána ve tvaru sloupu z přírodního kamene poukazuje na pohodu a klid, který ve Vaší zahradě panuje. Mramor, z něhož je fontánka vytvořena, dodá zahradě styl a přirozenou eleganci. Zachovává osobitou atmosféru místa, na kterém stojí a tím mu dodává jedinečnost. Její výška je kolem 60 cm. V naší bohaté nabídce najdete mnoho dalších fontán z kamene v mnoha tvarech a barvách. Pokud si nebudete s výběrem jisti, neváhejte kontakovat naše specialisty, kteří Vám se vším rádi poradí a pomůžou.

Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství a u nás ho můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Vlastnosti

Typ materiálu Přírodní kámen
Typ kamene Mramor
Přibližná výška kamene 60cm
Přibližná váha kamene 35kg
Obsah balení 1

Související soubory

pdf Instalace fontány (147.5 kB)
 
Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH
=
Vyprodáno
3 190 Kč / ks
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
3 190 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz