Fontána Glacier

 
Fontána Glacier
 

Představujeme vám elegantní fontánu Glacier vyrobenou z přírodního kamene, který dokonale padne svou stylovou elegancí nejen vaší zahradě, ale i modernímu obývacímu pokoji. Dokonale se také vyjímá v prostorných chodbách, kterým dodává osobitou atmosféru. Mramor je jeden z nejčastěji využívaných přírodních materiálů v moderních zahradách. Okrasný přírodní kámen se vždy alespoň částečně liší svou kresbou a vzorem, můžeze si tak být jistí, že vaše kamenná fontána bude skutečný originál.

Fontány a kašny patří mezi oblíbené doplňky českých i zahraničních zahrad. Někteří lidé si je kupují především pro okrasu, jiní je vyhledávají pro jejich uklidňující účinky na lidskou psychiku. Zvuk tekoucí vody působí přímo blahodárně na rozladěné nervy. Díky fontáně si můžete vytvořit svůj vlastní wellness koutek uprostřed vaší zahrady. Zaposlouchejte se do zvuků přírody a pobublávající vody. Uvidíte, že vás všechny starosti a stres rázem opustí. Můžete se také přijít podívat na širší nabídku fontán a jiných kamenných výrobků do naší kamenné prodejny Kameny.cz, kde můžete také pochytat mnoho inspirace pro vaši zahradu.

Zahradní fontána Glacier

Kameny hrály velice důležitou roli v mytologii, stejně jako skály – symbolizovaly pevnost, sílu, stálost a nezlomnost. V dnešní době jsou kameny pro změnu vnímány jako neskutečný zdroj energie. V každém případě se ale na naše zahrady kámen hodí už jen pro svůj přírodní původ a vzhled, originalitu každého kousku a trvanlivost, ovšem i barevnost a kresbu.

 

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Zvládnu fontánu zapojit?

S naším instalačním setem je zapojení nové fontány opravdu snadné a zvládne to téměř každý. Zde je krátký náhled jak instalace probíhá.

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě

 

5 900 Kč / ks
 
Objednat
 

Velmi kvalitně zpracovanou a elegantně komponovanou kamennou fontánu Glacier z mramoru můžete použít v interiéru i exteriéru. Svou stylovou elegancí dodá vaší zahradě duši, avšak uvnitř vašeho domu dokáže vytvořit příjemnou a klidnou atmosféru, kde se všichni budou cítit jako v moderním wellness. Přírodní kámen, ze kterého je fontána vyrobena, dokonale padne minimalistickému stylu, který je v dnešní době hojně vyhledáván a vyžadován.

Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství, které u nás můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Vlastnosti

Typ materiálu Přírodní kámen
Typ kamene Mramor
Rozměr 45x13x70cm
Obsah balení 1

Související soubory

pdf Instalace fontány (147.5 kB)
 
Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH
=
Vyprodáno
5 900 Kč / ks
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
5 900 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz