Čedičová fontána s květinami

 
 

Čedičová fontána s květinami je vyrobena z přírodního kamene zvaného čedič. Ten je ve světě známý jako basalt, který se řadí k těm materiálům, jejichž životnost překonala nejen staletí, ale i tisíciletí. Jeho tvrdost a obtížná obrobitelnost však omezovala jeho větší rozšíření ve stavebnictví. Teprve ve 20. století přineslo tomuto kameni daleko větší možnost nekovových rud tavením a odléváním.

Tavený čedič má všestranné použití, a proto ho můžete v různých podobách nalézt prakticky ve všech průmyslových odvětvích. Najdete ho ale i v prostorách interiérů, kde je využito jeho netradičního vzhledu a vynikajících užitných vlastností.

2589-5

Čedičovou fontánu můžeme umístit kamkoliv v zahradě, do skalky, ale i na terasu, kde její uklidňující šumění přispěje k uvolnění mysli po náročném dni. Zvolená fontána Spiral vyniká zejména velmi originálním a elegantním vzhledem. Styl této čedičové fontány je jedinečný, neobvyklý a velmi kreativní. Vždy se snažíme vybírat kvalitní a zajímavé výrobky. Zahradní fontána musí zaujmout na první pohled, ale přitom se nesmí okoukat.

 

 

9 900 Kč / ks
 
Objednat
 

Fontány a kašny z přírodního kamene patří mezi oblíbené doplňky českých i zahraničních zahrad. Někteří lidé si je kupují především pro okrasu, jiní je vyhledávají pro jejich uklidňující účinky na lidskou psychiku. Zvuk tekoucí vody působí přímo blahodárně na rozladěné nervy. Díky fontáně si můžete vytvořit svůj vlastní wellness koutek uprostřed vaší zahrady. Zaposlouchejte se do zvuků přírody a probublávající vody. Uvidíte, že vás všechny starosti a stres rázem opustí.

Pro zprovoznění je potřeba čerpadlo a další příslušenství a u nás ho můžete výhodně zakoupit jako celý instalační set.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Čedič
Výška fontány cca 100 cm
 
Kolik ks potřebujete? Dostupnost Cena vč. DPH

   

Skladem
9 900 Kč / ks
Jana Machniková

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Jana Machniková - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
9 900 Kč

 
 
 
 
 
obklady + dlažby = kameny.cz