Brána leštěná I

 
Brána leštěná I
 

Fontána z přírodního kamene Brána leštěná 1 z mramoru je krásným doplňkem pro dům i zahradu. Kameny hrály velice důležitou roli v mytologii, stejně jako skály – symbolizovaly pevnost, sílu, stálost a nezlomnost. V dnešní době jsou kameny pro změnu vnímány jako neskutečný zdroj energie. V každém případě se ale na naše zahrady kámen hodí už jen pro svůj přírodní původ a vzhled, originalitu každého kousku a trvanlivost, ovšem i barevnost a kresbu.

Kamenná fontána bývá velmi často součástí osobitých zahrad, parků, okolí firem nebo náměstí. Zachovávají historii místa, na kterém stojí a tím mu dodávají jedinečnost. V naší bohaté nabídce najdete fontány z kamene v mnoha tvarech a barvách. Udělejte i vy svou zahradu originální a proniknete do světa okouzlujících zahrad.

Leštěná fontána z mramoru

Zvládnu fontánu zapojit?

S naším instalačním setem je zapojení nové fontány opravdu snadné a zvládne to téměř každý. Zde je krátký náhled jak instalace probíhá.

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě
4 500 Kč / ks
 
Objednat
 

Krásná leštěná fontána z mramoru Brána 1 je vyrobená z přírodního kamene. Přibližné rozměry fontány jsou 60 x 15 x 45 cm a kámen je focen mokrý. Fotografie této fontány, stejně jako veškeré další produkty, jsou foceny přímo na prodejně, vidíte tedy přímo konkrétní kusy, které jsou na prodej a můžete si je také přijít prohlédnout na naší prodejně. Tyto fontány Vás jednoduše nadchnou a zamilujete se do nich, avšak nedá se říct, že by se rychle okoukaly. Usazením mramorové fontány do Vaší zahrady si zajistí obdiv všech jejích návštěvníků.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Vlastnosti

Materiál Přírodní kámen
Typ kamene Mramor
Rozměr fontány 60x15x45cm
Přibližná váha 45 kg
Obsah balení 1

Související soubory

pdf Instalace fontány (147.5 kB)
 
Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH
=
Vyprodáno
4 500 Kč / ks
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
4 500 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz