Brána hrubá III

 
Brána hrubá III
 

Fontána z kamene Brána 3 má přibližné rozměry 60 x 15 x 45 cm. Fontána mramoru je originální fontána a jako každý přírodní kámen má i svou specifickou barevnost. Snažíme se vždy vybírat produkty zcela originální a autentické, proto nikdy nejsou dvě fontány identicky stejné. Fontána Brána je vyrobena z přírodního kamene. Materiálem je mramor, který je hrubý a neleštěný, působí tak dojmem dokonale přírodním. Přírodní fontánu můžeme umístit kamkoliv v zahradě, do skalky, ale i na terasu, kde její uklidňující šumění přispěje k uvolnění mysli po náročném dni.  

Fotografie jsou pořizovány přímo v naší prodejně, kde jsou fontány vystavené. Kámen je focen mokrý.

Přírodní fontána Brána III

Zahradní fontána z přírodního kamene se svým přirozeným materiálem a nadčasovým vzhledem představuje skutečnou královnu zahrady. Kamenné fontány přitom každé zahradě dodají klasický vzhled. Okrasný přírodní kámen se vždy alespoň částečně liší svou kresbou a vzorem, můžete si tak být jistí, že vaše kamenná fontána bude skutečný originál.

Zvládnu fontánu zapojit?

S naším instalačním setem je zapojení nové fontány opravdu snadné a zvládne to téměř každý. Zde je krátký náhled jak instalace probíhá.

  • Do vyhloubené díry vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bylo ponořené
  • Položíme pororošt
  • Rošt přikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamínky, oblázky, či kamennou kůrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do sítě
3 900 Kč / ks
 
Objednat
 

Neopracovaná fontána Brána 3 je vyrobená z přírodního kamene a materiálem je ušlechtilý mramor. Tato fontána je neuvěřitelně autentická, osobitá a nezkonale kreativní. Působí velmi přírodně a vyzdobí každou zahradu. Dá Vaší zahradě duši a dodá ji příjemnou a klidnou atmosféru. Kamenná fontána bývá velmi často součástí osobitých zahrad, parků, okolí firem nebo náměstí. Zachovávají historii místa, na kterém stojí a tím mu dodávají jedinečnost. V naší bohaté nabídce najdete fontány z kamene v mnoha tvarech a barvách. Udělejte i vy svou zahradu originální a proniknete do světa okouzlujících zahrad.

Zakoupíte – li z naší nabídky fontánu a zároveň instalační set zde, po odeslání objednávky Vám odečteme 1.000,- Kč !

Vlastnosti

Typ materiálu Přírodní kámen
Typ kamene Mramor
Rozměr kamene 60x15x45cm
Přibližná váha fontány 45kg
Obsah balení 1

Související soubory

pdf Instalace fontány (147.5 kB)
 
Obdržíte Dostupnost Cena vč. DPH
=
Vyprodáno
3 900 Kč / ks
Veronika Vogtová

Máte dotazy? Zavolejte mi:

Veronika Vogtová - odborný prodejce
792463366

Cena vč. DPH + Náklady na dopravu
3 900 Kč

 
 
 
 

Podobné produkty

 
obklady + dlažby = kameny.cz