Ekorastr E30 černý - pochozí

Kód: 301
Značka: ECORASTER ®
41 Kč / ks 33,88 Kč bez DPH
Skladem

ECORASTER je systém plastových dílců, které jsou určeny pro zpevnění a zatravnění ploch, svahů apod. Tento systém je vhodný především pro lehké a střední zatížení. Vhodné vyplnění kamenivem (drtí). Všechny naše kamenné drtě najdete zde

Hmotnost / kus 0,60 kg
Hmotnost/m2 5,40 kg
Materiál 100% recyklát
Nosnost / m2 do 250 t
Počet kusů do m2         9
Rozměry 33x33x3 cm
Tepelná stabilita Teplota -50°C až 90°C
Tloušťka stěny 4,4mm
Výška stěny 30 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkt ECORASTER je všestranně využitelný, ekologický, bezpečný a pevný, díky patentovanému spojovacímu systému a variabilním prvkům. Po ozelenění je téměř neviditelný. Jeho položení zvládne jistě každý. Jeho hlavní výhodou je, že zde nedochází ke zhutňování půdy a je umožněn snadný růst vegetace.

Realizace

Pokládání je velmi jednoduché. 1 vrstva palety – 12 kusů – 1,33m2, které může jedna osoba v jednom úkonu odebírat z palety a pokládat. Rychlost pokládky – 100 m2 – 1 osoba cca hodina práce.

Využití

Nosnost tohoto typu je do 250t/m2. Vhodné pro příjezdy ke garážím, kontejnerová stání, dřevěné skladovací přístřešky, plochy v sadech, příjezdy a chodníky k pastvinám, kolem domů.

Výplň

Lze plnit mnoha materiály. K vyplnění doporučujeme kamenné drtě o velikosti frakce 4 - 16 mm. Podle způsobu aplikace můžete využívat několik různých typů dlažby, které byly vyvinuty a optimalizovány pro příslušné požadavky. Pro každé zpevnění plochy existuje vhodné řešení. Zeptejte se nás, rádi Vám poradíme.

Vyrovnávací vrstva

K vyrovnávání nerovností nosné vrstvy položte systém Ecoraster na vrstvu drti o maximální tloušťce 2 cm (cca. 0,02 m3 na m2).

Nosná vrstva

K zajištění optimální drenáže plochy doporučujeme jako nosnou vrstvu štěrk (5/32 mm). Výšku vrstvy zvolte podle zatížení a typu ECORASTERU dle všeobecných předpisů o stavbě cest a silnic.

Technická data

Balení na plastových paletách BaHaMa.

Vrstvy / paleta 55 vrstev
Kusy / paleta 660 Ks
m2 / paleta 73,33 m2
Rozměr palet 105x135x180 cm
Brutto hmotnost / paleta 416 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekorastr
Obsah balení: 1
Použití: Pochozí dlažba

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení